Idealny kubek z nadrukiem – czyli jaki?

Idealny kubek z nadrukiem – czyli jaki?

14 sierpnia 2021 0 przez kamilwrzos

Szukacie pomysłu na idealny gadżet dla wyjątkowego kontrahenta? A może… dotychczas wybierane gadżety reklamowe nie przyniosły oczekiwanych rezultatów i planujecie wprowadzenie drobnych zmian? Co zatem powiecie na wysokiej jakości kubki z nadrukiem? Stanowią one tani, a zarazem niezwykle skuteczny nośnik reklamy, który wzniesie waszą markę na jeszcze wyższy level. Jeżeli zatem stoicie przed wyzwaniem, jakim jest inwestycja w upominki biznesowe z logo, zostańcie z nami. Przedstawiamy najlepsze techniki zdobienia kubków reklamowych!

Kubki reklamowe – o tym pamiętaj

Niejednokrotnie spotkaliśmy się ze stwierdzeniem, iż firmowe gadżety z logo nie przynoszą spektakularnych efektów… Wręcz przeciwnie! Trafione i odpowiednio dobrane gadżety reklamowe mają znamienny wpływ na rozwój oraz promocję marki. Często popełnianym przez firmy błędem jest jednak inwestycja w niskiej jakości upominki, które nie są odzwierciedleniem marki i wartości, jakie za nią stoją. Tym sposobem wybrane gadżety z pewnością nie spełnią swych podstawowych funkcji, a wy narazicie się na stratę czasu… i pieniędzy. Wybrane gadżety powinny nie tylko cechować się doskonałym wykonaniem, a także być funkcjonalne i trafiać w potrzeby klientów. Niezależnie czy postawicie na kufle z logo, czy długopisy reklamowe – inwestycja ta nie będzie owocna, jeżeli nie przyłożymy wagi do nawet najmniejszych detali. Dlatego też postanowiliśmy sporządzić dla was krótki przegląd popularnych metod zdobienia kubków reklamowych… Oto one!

Kubki Magic

Kubki Magic, czyli jak z czegoś zwykłego stworzyć coś niezwykłego… Metody tej chyba nikomu przedstawiać nie musimy, nieprawdaż? Magiczne kubki w krótkim czasie odbiły się szerokim echem, co więcej – zrobiły furorę w reklamowym świecie. Opierają się bowiem na wykorzystaniu innowacyjnej metody nanoszenia wybranej grafiki, będącej połączeniem dwóch różnych warstw. Nadruk zostaje przysłonięty warstwą wierzchnią, ukazując się pod wpływem ciepła. Co to tak naprawdę oznacza? Kubek zmieni swój kolor tuż po wlaniu do niego gorącego napoju, dając przy tym nietuzinkowy efekt i niesamowite wykończone. Taki gadżet z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów – gwarantujemy!

Gdzie możecie zamówić kubki Magic? Zajrzyjcie na stronę polskiego producenta ceramiki reklamowej – https://ceramika-reklamowa.com.pl/k/kubki-magic/!

Hydrocolor i Multicolor

Hydrocolor i Multicolor to dwie osobne techniki zdobienia, które tylko na pozór niczym się nie różnią… Metoda Hydrocolor polega na natryskowym i naszkliwnym barwieniu zewnętrznej warstwy kubków, Multicolor – wewnętrznej. Obie techniki zyskały sporą popularność, a możliwość zabarwienia ceramiki na dowolny kolor Pantone w wersji matowej, błyszczącej czy metalicznej mówi sama za siebie. Kubki z nadrukiem wykonane jedną z tych technik cechują się wysoką odpornością na zmywanie w zmywarkach, co więcej – łączą się świetnie z kalkomanią organiczną. Minusem jest jednak możliwość wykonania ich wyłącznie na niektórych fasonach kubków i filiżanek.

Kalkomania organiczna a kalkomania ceramiczna

Skoro już mowa o kalkomanii organicznej… nie sposób o niej nie wspomnieć! Kalkomania organiczna opiera się na druku wykorzystującym poliuretanowe farby, pozostawiając nam jednocześnie duże pole do popisu. Nic dziwnego, że cieszy się tak dużą popularnością! W zaledwie kilka chwil możemy uzyskać kolory wcześniej nieosiągalne, w tym właśnie jaskrawe barwy. Czym natomiast jest kalkomania ceramiczna? To dość popularna technika zdobienia kubków reklamowych wykorzystująca sitodruk bezpośredni. Wybrane zdobienie zostanie nałożone na kubek za pomocą specjalnej kalki, a uzyskany efekt… przerośnie wasze najśmielsze oczekiwania. Niewątpliwą zaletą kalkomanii ceramicznej jest możliwość wykonania nadruku na dużej powierzchni oraz w miejscach trudnodostępnych.

Grawer laserowy

I choć grawer laserowy może zostać wykonany wyłącznie na metalowych czy silikonowych elementach kubków reklamowych, stanowi on jedną z najciekawszych metod zdobienia. Wybrany nadruk zostanie wykonany w jednym kolorze, a co za tym idzie, jest to idealny wybór dla wszystkich osób, które stawiają na estetyczne wykończenie. Technika ta cechuje się bowiem wysoką dokładnością odwzorowania elementów, a otrzymany efekt jest wręcz nie do podrobienia!

A wy? Którą technikę zdobienia kubków reklamowych wybierzecie?