Prezenty wywołujące adrenalinę – szereg inspiracji

Prezenty wywołujące adrenalinę – szereg inspiracji

14 marca 2018 0 przez kamilwrzos

Chcesz podarować komuś przeżycie, którego nigdy nie zapomni? Jeśli to amator mocnych wrażeń i poszukiwacz przygód, który od zawsze marzy o skoku na spadochronie czy wspinaczce na Mount Everest, mamy coś na początek tej przygody z ekstremalnymi doznaniami. Oto szereg inspiracji Dream Jump, które podniosą ciśnienie każdemu!

Najdłuższe swobodne spadanie na kontynencie

Wiedzieliście, że w naszym kraju znajduje się najwyższy punkt do skoków na bungee w Europie? Jest to komin przemysłowy znajdujący się w Szczecinie. Dream Jump oferuje skok z 252 metrów, który możecie wykonać wraz z obdarowaną osobą, bądź samodzielnie. Swobodne spadanie będzie trwało dłużej jedynie w Ameryce – w Europie i Azji nie mamy sobie równych!

Młodszy brat szczecińskiego komina

Drugim najwyższym punktem do skoków jest komin w Głogowie. W tym mieście mamy możliwość oddania skoku z 222 metrów – to zaledwie 30 metrów mniej niż w Szczecinie. Jest to również jeden z najwyższych obiektów tego typu w Europie. Czas, w jakim będziecie spadać, odważnym da możliwość wykonywania podniebnych akrobacji przez długie sekundy!

Górskie klimaty – Karkonosze

Macie ochotę na skok z widokiem na karkonoskie góry? Dream Jump wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferuje skok ze 100 metrowej wieży, z której rozciąga się przepiękny widok na Śnieżkę. Będziecie mogli napawać się nim przez całe 4,5 sekundy swobodnego spadania.

Skok z Uniwersytetu Śląskiego

80 metrowy gmach Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Śląskiego po godzinach zamienia się w najwyższy w okolicy punkt skoków. Jest wyjątkowy, ponieważ skacząc z wysokości 28 piętra macie możliwość przeglądania się swojemu odbiciu w lustrzanych szybach Uniwersytetu. Pamiętajcie, żeby przede wszystkim skupić się na skoku, a nie na swoim zapewne prześmiesznym odbiciu! Może nawet uda Wam się zrobić selfie?

Nadmorskie klimaty – delikatna bryza podczas lotu

Jeśli macie bliżej do północy niż południa Polski to zainteresujcie się platformą, jaka znajduje się w Ustroniu Morskim. Z tego punktu jesteście w stanie zobaczyć Bałtyk i oddać niezapomniany skok. Wysokość platformy to 40 metrów – będzie odpowiednia dla początkujących poszukiwaczy wrażeń i osób, które wcześniej nie miały do czynienia ze skokami wysokościowymi.

Województwo dolnośląskie – panorama miasta

Piękny i klimatyczny Wrocław także może pochwalić się własnym miejscem do skoków, a jego wysokość jest identyczna jak w przypadku platformy w Ustroniu Morskim. Patrząc na panoramę miasta można spróbować swobodnego lotu z Stadionu Miejskiego. Dla chętnych istnieje możliwość skoku we dwie osoby.

W Warszawie też można

Na sam koniec pozostaje stolica. Skok w Warszawie możliwy jest z komina o wysokości 26 metrów. Chociaż to najniższa wysokość wśród wszystkich propozycji to nadal pozostaje ekscytującym przeżyciem podnoszącym adrenalinę do maksimum.

Wszystkie skoki spod szyldu Dream Jump możecie nagrać na sprzęcie, który wypożyczą Wam instruktorzy.