Przepis na idealny dzień mężczyzny

Przepis na idealny dzień mężczyzny

13 listopada 2017 0 przez Kamil Wrzos

Idealny mężczyzna to pracowity, zaradny, opiekuńczy i odpowiedzialny mężczyzna. Czasami  następuje moment, gdy od szefa otrzymamy dzień wolny, bądź partnerka wyjedzie z koleżankami do SPA. W  artykule przedstawimy propozycję, jak zrobić sobie idealny dzień mężczyzny.

Co masz zrobić dzisiaj – zrób jutro

Chcąc rozpocząć kolejny dzień w sposób idealny, ważne jest, aby wyłączyć wszelkie budziki. Najlepiej zadbać, aby telefon miał aktywny tryb samolotowy. Trzeba się wyspać, pozwolić sobie na pełną regenerację. Postaraj się nie myśleć o problemach i nic nie planuj z wyprzedzeniem. Szkoda by było popsuć sobie idealny dzień porannym telefonem od mamy. Jeżeli miałeś jakieś obowiązki na dzisiaj, postaraj się poprzekładać je na jutro. Dobry sen jest jedną z najważniejszych rzeczy, która wpływa na nasz późniejszy nastrój.

Spraw sobie przyjemność

Ten temat jest szerokorozumiany, ponieważ każdy z nas jest inny. Jeżeli jesteś zapalonym sportowcem – idź na siłownię albo pobiegaj. Jeżeli cieszą Cię drobiazgi – idź do sklepu i kup sobie nową grę komputerową albo nową koszulę. A może jesteś typem mężczyzny, co prowadzi osiadły tryb życia. Wtedy najlepiej pójść do sklepu po zimne piwo i chipsy, zaprosić kumpli i poczuć chwilę wolności.

Nie dbaj o zasady

To jest skierowane przede wszystkim do mężczyzn, którzy nie są zwolennikami nadmiernego porządku. Nie pozwól, aby w tym dniu ktoś spróbował Ci mówić „jak masz żyć” i „co masz zrobić”. Jeśli nie lubisz prasować, to potrząśnij koszulą kilka razy przed sobą. Efekt będzie podobny, a przy okazji przestaniesz narzekać. Oczywiście jest to aluzja do wszystkiego w tym temacie. Nie wolno Ci się w żaden sposób przemęczać – ani psychicznie ani fizycznie, chyba że uważasz to za przyjemność.

Skorzystaj z usług

Często wykonując jakąś czynność, która sprawia Ci przyjemność i zajmuje dużo czasu, w pewnym momencie zaczyna burczeć w brzuchu. Po co wstawać, przerywać coś, pójść do kuchni gotować, jeżeli wystarczy jeden telefon, a za niedługo do drzwi zapuka człowiek z pizzą w rękach. Alternatywnym rozwiązaniem jest też mikrofalówka. Szanuj swój czas.

Po zastosowaniu się do powyższych porad w ciągu dnia mężczyzna powinien być w pełni gotowy, aby rozpocząć kolejny dzień i wrócić do szarej rzeczywistości. Warto spróbować, na pewno nikomu nie zaszkodzi.