Gadżety dla faceta – którym warto się przyjrzeć?

Gadżety dla faceta – którym warto się przyjrzeć?

8 czerwca 2017 0 przez Kamil Wrzos

Gadżety dla faceta nie koniecznie muszą kojarzyć się z zabawkami. Jest kilka propozycji, na które warto sprawdzić uwagę.

Gadżety dla faceta – lista najciekawszych propozycji

Wybór gadżetów jest całkiem spory i na pewno w poniższym zestawieniu znajdziesz coś dla siebie. Oczywiście są to tylko moje propozycje.

Ceramiczne kostki mrożące

Jesteś fanem whisky i lubisz jak jest ona lekko schłodzona? Pewnie do tej pory używałeś zwykłych kostek lodu, które niestety rozcieńczają Twój ulubiony trunek. Rozwiązaniem jest kupno ceramicznych kostek mrożących, które schłodzą Twoją whisky i nie nawodnią trunku.

ETUI na koszulę

To świetne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie chcą, aby podczas transportu ich koszula się pogniotła. Nie ma nic gorszego od pogniecionej koszuli. Jeżeli ten problem się Ciebie tyczy to zafunduj sobie właśnie takie ETUI, które pomoże Ci w odpowiednim złożeniu koszule i dopilnuje tego, by ta podczas podróży się nie pogniotła.

Żetony do gry w pokera

Często wpadają do Ciebie znajomi i prócz popijania whisky nie macie nic do roboty? A może to Ty chcesz być tym, który uratuje nudną imprezę i wprowadzi element rywalizacji do każdej ekipy? W takim razie żetony do gry w pokera będą dla Ciebie. Dzięki nim spędzisz długie godziny na grze razem ze znajomymi i już żadne spotkanie nie będzie zawiewało nudą.

Termometr do wina

Szykujesz romantyczny wieczór dla swojej kobiety i masz w zamiarze kupić butelkę jej ulubionego wina? Aby wyciągnąć najwięcej smaku i aromatu z tego trunku musisz podać go w odpowiedniej temperaturze. Termometr wygląda gustownie i jest prosty w użyciu – wystarczy nałożyć go na butelkę i po 30 sekundach wskaże nam on temperaturę wina.

Podręczny alkomat

To zdecydowanie jeden z tych gadżetów, który powinien znajdować się w kolekcji każdego faceta. Oczywiście najważniejszą rzeczą jest odpowiedzialne picie i nie wsiadanie za kierownicę samochodu po wypiciu. Jednak często zdarza się tak, że wypiliśmy piwo i nie wiemy po jakim czasie możemy prowadzić. W takiej sytuacji najprostszym rozwiązaniem jest sprawdzenie tego alkomatem. Podręczne alkomaty są lekkie i łatwe w użyciu.